rinkopl
100,0% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam43Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Różne style sztucznej skóry 0
Różne style sztucznej skóry

Jeśli interesują Cię szpilki do toreb, istnieje wiele różnych opcji. Istnieją dwa główne typy, prawdziwa skóra i sztuczna skóra. I możesz wybrać rodzaj materiału, który chcesz zobaczyć na swojej torbie. Jakie są różnice?

Ogólnie rzecz biorąc, prawdziwa skóra jest materiałem, który jest widoczny w ćwiekach torby, które są używane do „stemplowania” ćwieków. Szpilki są nasycone specjalnym narzędziem, aby uzyskać odpowiedni rozmiar. Istnieją jednak inne materiały, które również wyglądają podobnie. Jednak szczegóły są takie same.

Sztuczna skóra to materiał, który faktycznie jest używany w ćwiekach. Jest traktowany jak skóra i wygląda na to, że można go nosić jak skórę. Ale to nie jest skóra. To imitacja.

Jest to gruby i cienki czarny pasek winylu, o różnych rozmiarach i kolorach. Jeśli założysz fałszywe skórzane ćwieki, możesz zobaczyć różne przestrzenie między ćwiekami. W tych przestrzeniach są ustawione kołki, a kołki są ustawione na stałe.

Oznacza to, że jeśli weźmiesz sztuczną skórzaną torbę ze sklepu i założysz oryginalne skórzane ćwieki, możesz zauważyć nieregularną przestrzeń między ćwiekami. Jest to cecha sztucznej skóry, której nie ma w prawdziwej skórze. Sztuczne skórzane ćwieki są właśnie przymocowane do górnej części torby, jakby to była prawdziwa skóra.

Istnieje kilka różnych rodzajów sztucznej skóry. Możesz dostać papier lub plastik, o czym myśli większość ludzi. Główna różnica polega na tym, jak traktowany jest papier, aby wyglądał jak skóra. Fakeleather również nie da się tak dobrze dopasować, ponieważ nie można go dobrze umieścić.

Możesz uzyskać sztuczną skórę, która faktycznie jest wykonana z prawdziwej skóry. Istnieją również syntetyczne skóry, które naśladują prawdziwe, ale robią to w nieco niższej jakości. 

Możesz także użyć rolki sztucznej skóry lub znaczka ze sztucznej skóry, aby uzyskać wygląd prawdziwej skóry. Można również znaleźć wiele różnych stylów.

 Istnieje kilka rodzajów sztucznej skóry. Jednym z nich jest tradycyjna żółta skóra. Ma długie wyblakłe wzory i jest nieco wyciszony. Inna opcja nazywa się andodolit, który jest ciemnobrązową skórą, podobnie jak prawdziwa.

Przekonasz się, że sztuczna skóra jest dostępna w szerokiej gamie kolorów, aby akcentować ją lub wtapiać w otoczenie. Niektóre osoby używają nawet różnych kolorów, aby zobaczyć różne rodzaje sytuacji. Są kolory, które pomagają ludziom wiedzieć, że są w dobrym, solidnym sklepie. W końcu to środek bezpieczeństwa.

 Skóra może być dekoracyjna lub funkcjonalna. Niektóre skóry mają zostać porysowane i zagubione. Inne są bardzo trudne i nie należy ich porysować ani zgubić.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl